Marcin Prokop

Marcin Prokop to pilot, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Znakomity prezenter, dziennikarz, felietonista, publicysta, nietuzinkowa osobowość telewizyjna. W swoich dokonaniach jako prezenter pochwalić się może między innymi sukcesami takimi jak prowadzenie nieprzerwanie od 2007 roku wraz z Dorotą Wellman programu Dzień Dobry TVN, oraz od 2008 (również z Dorotą Wellman) Clever – widzisz i wiesz.

 

Jako gospodarz, występuje w programie Motoszoł w TVN Turbo. Zato jako gospodarz i współautor programów można było go zobaczyć w Prokop i panny, Młode Wilki, czy Podróże z żartem emitowane na antenie TVP2. Największą popularność telewizyjną niewątpliwie przyniósł mu topowy program czołówki TVN – show Mam Talent, gdzie od września 2008 roku współprowadzi go wraz z Szymonem Hołownią.

 

Na scenie znakomicie sprawdza się we wszelkich warunkach. Jako szalenie błyskotliwy i profesjonalny konferansjer jest w stanie poprowadzić każdy event – niezależnie, czy jest to impreza masowa transmitowana na żywo do telewizji, czy kameralna zamknięta gala firmowa.