DJ Namteh

Mistrz Polski DJ-ów, Mistrz Polski Plażowych Prezenterów Dyskotek, to tylko niektóre z wielu tytułów zdobytych podczas zawodów DJ-skich. Zaczynał w wieku 16 lat stawiając pierwsze kroki za konsoletą. Uczył się od najlepszych – tych, którzy bawili publiczność jeszcze w latach 70-tych i 80-tych XX wieku. Zwiedził praktycznie całą Polskę, dając klubowiczom dawkę pozytywnej, wybuchowej muzycznej energii.

 

Preferuje dźwięki, przy których nie można stać obojętnie. Kocha house w wielu odmianach (pumping, vocal, latino, electro), jednak nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego i często eksperymentuje, mieszając klimaty tak, by jego sety były wyjątkowymi przeżyciami dla niego i klubowiczów. Często jego występom towarzyszą pokazy pirotechniczne oraz innego rodzaju atrakcje – niespodzianki, co daję jeszcze więcej przyjemności, a całość wydarzenia muzycznego pozostawia wiele niezapomnianych wrażeń.

 

Od wielu lat w swoim rodzinnym mieście – Krakowie czaruje muzycznie studentów w największym klubie miasta – Klubie STUDIO.