Piotr Bednarski

Konferansjer/Animator. Szalony optymista. Wypatrujący z zamiłowania i doświadczenia – ku reklamie, mediach, eventach i marketingu.

 

Lubi być wśród ludzi, prowadził koncerty klubowe, imprezy masowe, zawody sportowe, moderował wykłady, prelekcje i konferencje. Kontakt z publicznością jest dla niego bezcennym paliwem na długie loty i krótkie pikowania. Kocha dyskusje z dzieciakami.

 

Jest ciekawy świata i ludzi. Kolekcjonuje pozytywne wrażenia! Potrafi zarazić zapałem i dodać energii. Przyleciał z Częstochowy. Działa w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów UEK aktywizując się w przedsięwzięciach od sasa do lasa oraz Zrzeszeniu Studentów Niepełnosprawnych. Dziennikarz i aktor Studenckiego Magazynu Dezinformacyjnego TVP Kraków, TV GAP oraz Happeningów CSR.

Sukcesywnie podnosi poprzeczkę lotów. Jego pasażerami byli już m.in: Lancia, Puma, Polkomtel, Leroy Merlin, Baumit, M1 oraz plejada krakowskich uczelni wyższych: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Politechnika Krakowska oraz Uniwersytet Jagielloński. Lata wyłącznie z kompletem pasażerów na pokładzie. Notorycznie korzysta z unikalnej mieszanki paliwowej mix-u: publiczności z uśmiechem! Chce mu się chcieć!