Łukasz Biega

Wszechstronnie uzdolniony Pilot; DJ, konferansjer, animator, aktor i copywriter.

 


Ukończył z wyróżnieniem Dziennikarstwo i Public Relations na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma za sobą doświadczenia telewizyjne i radiowe. Pracował 5 lat w Grupie Radiowej Agory zarządzając promocją stacji: Złote Przeboje, Roxy FM, Tok FM i Blue FM. Zwycięzca wojewódzkich mistrzostw Disc Jockeyów ’99. Pasjonat i znawca muzyki rozrywkowej. Z takim samym zapałem prezentuje Złote Przeboje jak i współczesne rytmy. Doskonale czuje się na scenie jak i wśród uczestników imprez. Autor muzyki do wielu pokazów mody, w tym międzynarodowego konkursu modelek Elite Model Look. Pracuje zawodowo głosem. Nagrywał spoty reklamowe: radiowe i telewizyjne, dubbingował kreskówki, czytał powieść radiową.


Organizował i pilotował niezliczone ilości eventów i imprez firmowych (m.in. Coca- Cola, Procter&Gamble, LaFarge, Gazeta Wyborcza, PZU, Gettin Bank, Makro, Infor, Polmos Bielsko-Biała).
Na scenie – kameleon – prowadził zarówno ekskluzywne gale i bale we frakach jak i tematyczne imprezy w stroju np. supermana czy quasimodo. Dysponuje dobrze wyważonym, ciepłym głosem, znany z wyjątkowego poczucia humoru.