DJ Good Paul

DJ Good Paul zaczynał w 1997 pod pseudonimem Dr Strange muzycznie reprezentując mieszankę ciekawszych stylów muzyki klubowej: od soul full i deep house przez funky break beat po d`n`b wrzucając w sety pozornie niepasujące smakołyki, które w ciekawym miksie dawały zabójczy efekt.


Jako Dj miał okazje prezentować swoje umiejętności w całej Polsce, a także po za jej granicami (Toronto-Kanada, Minsk-Bialorus, Barcelona-Hiszpania). Można go było usłyszeć na największych krajowych imprezach, takich jak „Parada Wolności” w Hali sportowej w Łodzi, „W Parade” w Hali ludowej we Wrocławiu oraz na największym festiwalu światowym z muzyką klubowa na Barcelońskim „Sonar Festiwal”. Gdy przestało go satysfakcjonować wyłącznie granie na imprezach, zajął się produkcją. Wkroczył w rejony produkcji szeroko rozumianej muzyki elektronicznej i elektroakustycznej.
Wziął udział w produkcji płyty Noviki „Trics of life”. Jego produkcyjne umiejętności zostały również docenione przez kultową REDBULLMUSICACADEMY, która w 2007 zaprosiła go jako jedynego Polaka do uczestnictwa w warsztatach w Toronto. Aktualnie jest członkiem kolektywu dj-sko producenckiego Mixtura Kolektyf z którym prezentuje pro-jazzowe gatunki muzyczne takie jak future boogie ,afro-beats, broken beats, jazz dance, funk, hip hop, nu soul, latin, deep house.